Preskočiť na obsah
Peter Lobotka

Priemyselná výroba

Peter Lobotka

Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.

Obec
Neporadza
Od roku
2010
IČO
45 454 795

Peter Lobotka

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
913 26 Neporadza
Na trhu od
17. marca 2010
IČO
45 454 795
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 10.89)
Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.

Podnikanie v číslach

16
rokov na trhu
2010
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Peter Lobotka

Peter Lobotka – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Neporadza. Podniká od 17. marca 2010.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.“ (10.89). Predmet podnikania tvorí 14 položiek, napríklad výroba potravinárskych výrobkov, pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva.

Základné údaje

Obchodné meno
Peter Lobotka
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
45 454 795
Dátum vzniku
17. marca 2010
Miesto podnikania
913 26 Neporadza
Živnostenský register
Okresný úrad Trenčín, vložka č. 310-7188
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 10.89)
Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 10. septembra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Peter Lobotka zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Výroba potravinárskych výrobkov

  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva

  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba

  • Keramická výroba

  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Keramická výroba
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Peter Lobotka?

Miesto podnikania je v obci 913 26 Neporadza.

Čím sa Peter Lobotka zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.“ (10.89). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba potravinárskych výrobkov; pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; výroba jednoduchých výrobkov z dreva; keramická výroba.

Aké je IČO – Peter Lobotka?

IČO je 45 454 795.

Odkedy podniká Peter Lobotka?

Podnikanie začalo 17. marca 2010. Na trhu pôsobí 16 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Peter Lobotka podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese peter-lobotka.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.